top of page

REFERENCE:

Tomáš Tkačík

generální ředitel Business Media CZ, s. r. o.

V dětství jsem dělal vrcholově atletiku s lyžováním a pak jsem amatérsky dále sportoval. Hlavně běh, kolo a posilovna. Bohužel jsem se nikdy pořádně nenaučil plavat, uměl jsem trochu prsa a kraul. Po čtyřicítce jsem se to rozhodl změnit a náhodou jsem našel kontakt na Andreu. Vyzkoušel jsem prvních 12 lekcí a už u plavání zůstal. Dneska jsou to dva roky, co pravidelně 2-3x týdně plaveme a pokrok je za tu dobu ohromný. Andrea  má každý trénink pečlivě připravený a je udělaný na míru klientovi, jeho kondici a předpokladům. Nejdůležitější je, že mě plavání začalo bavit a taky mi pomohlo od bolesti zad i v celkové regeneraci.

Kateřina Velková

advokátka

Od dětství ráda lyžuji a taktéž jsem hrála tenis. Při tenise  jsem si potrhala vazy v koleni a utrhla vnitřní meniskus. S Andreou systémově pracujeme nejen na zpevnění svalů a vazů dolních končetin, ale především se věnujeme posílení hlubokých svalů trupu, práci s těžištěm těla, které tento sport předpokládá. Nejenže opět lyžuji, ale vymizely moje časté bolesti zad způsobené pracovní vytížeností (sedavé zaměstnání). Přestože neholduji soustředěným posilovacím a terapeutickým cvičením, výsledek mě přesvědčil, že nacházet si čas na sebe je důležité. Díky individuálnímu přístupu se mi také podařilo vše skloubit s rodinou i prací.

Tatsiana Aldunina

specialista silniční nákladní dopravy

Měla jsem silné bolesti zad a nadváhu. Při pravidelném cvičení s Andreou, mě přestala záda bolet. Postupně se zkrácené svaly staly pružnější a ohebnější., ochablé svaly od dlouhodobého sezení v zaměstnání se pravidelným posilováním zpevnily.  K tomu mohu dodat, že Andrea má skutečně individuální přístup k člověku. Můžu vám tréninky s Andreou jen a jen doporučit!

Vladimír Petana

projektový manažer

 Plavání s Andreou doporučuji jak pro zvýšení kondice, tak i zlepšení plavecké techniky. Vzhledem k jejím zkušenostem, odborným znalostem i individuálnímu přístupu je schopná předat zkušenosti a naučit kraul tak, aby se plavání stalo efektivnější. Na Andree oceňuji zejména její připravenost na každou hodinu, individuální a citlivý přístup i její odhodlání a víru v to, že i nemožné se může stát možným.

Eva Zapletalová

pojišťovací makléř

Mám velmi ráda plavání. Pod vedením Andrey jsem zlepšila svou techniku kraulu a dozvěděla jsem se, jak plavat bez ohrožování svého zdraví či vytváření si nežádoucích návyků.

SPOLUPRACUJEME:

bottom of page